Történelmi nap Egyházmegyénk életében – három állandó diakónust szentelt Palánki Ferenc megyéspüspök az Egyházmegyei Szent László Napon
Szent László király, a Debrecen–Nyíregyházi Egyházmegye védőszentjének ünnepén, június 27-én rendezték meg az Egyházmegyei Szent László Napot. Az ünnepi eseményen a debreceni Szent Anna-székesegyházban bemutatott …
Tovább