„Kiváló Versenyző – Tehetség Díj”: szentimrés diákok is elismerésben részesültek

„Kiváló Versenyző – Tehetség Díj” átadó ünnepséget rendeztek a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Önkormányzati Hivatal Nagytermében 2026. 05. 27-én, ahol ünnepélyes keretek között ismerték el a vármegye legtehetségesebb és legeredményesebb diákjait.

Az idei évben több száz tanuló közül választották ki azokat a fiatalokat, akik kimagasló tanulmányi, művészeti vagy sporteredményeikkel érdemelték ki az elismerést.

A nyíregyházi Szent Imre Iskolánkból Kallós Klára (8.b) és Révész Dorottya (10.b) kapott jelölést a rangos „Kiváló Versenyző – Tehetség Díjra”, amely már önmagában is nagy megtiszteltetés. Külön büszkeség számunkra, hogy Kallós Klára Nyíregyháza Megyei Jogú Város különdíját is átvehette a város polgármesterétől az ünnepségen.

Szívből gratulálunk Klárának és Dorottyának az elért sikerekhez, és további eredményes munkát kívánunk nekik!

Királyné Varga Krisztina szaktanár